Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/romaopl/public_html/pmdruk.warszawa.pl/admin/classes/db.class.php on line 16
PM Druk - drukarnia cyfrowa - o nas
PM Druk powstał na bazie naszego 15-letniego doświadczenia w kompleksowej obsłudze poligraficznej i projektowej firm i instytucji
O nas

Druk cyfrowy pozwala na wykonanie niskonakładowych zamówień już od 1 sztuki, a także daje szansę wykonania produkcji niemożliwych do realizacji w tradycyjnym procesie drukowania.

Ciągle pracujemy nad tym, żeby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług. Tak powstał nasz serwis www.pmdruk.warszawa.pl – system zamawiania i wycen on-line. To innowacyjne rozwiązanie ma ułatwić Państwu pracę. Kalkulacje i zamówienie standardowych usług mogą wykonać Państwo sami, niezależnie od pory – serwis działa 24 h/dobę, przez cały tydzień. Już nie muszą Państwo czekać kilka dni na wycenę ulotki, wizytówek czy plakatów. Nasze ceny są konkurencyjne, a jeszcze bardziej atrakcyjnymi czyni je fakt, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu serwis kontroli i poprawy dostarczanych plików w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania software'owe.

Drukujemy wszystkie nakłady (już od 1 sztuki). Drukarnia w internecie to: szybkie wyceny i zamówienia przez 24 h, wysoka jakość zawsze skalibrowanego kolorystycznie druku, krótkie terminy realizacji.

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów dzięki coraz wyższej jakości naszych produktów. Chcemy, aby dzięki naszym usługom, klienci otrzymywali najlepsze produkty. Staramy się stale podwyższać jakość naszych usług poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.